Hodinky FESTINA 20560/2
Značka: Festina
Pánské chronografy na ocelovém tahu pro každou příležitost. S vodotěsností 10 ATM se můžete s hodinkami potápět bez přístroje a skákat do vody. (F20560/2)
Hodinky FESTINA 20560/2
Značka: Festina
| Styl | sportovní |
|---|---|
| Barva | modrá, stříbrná, červená |
| Rozměr číselníku | 36,5 mm |
| Rozměr pouzdra | 45 mm |
| Vodotěsnost | 10 ATM |
| Pánské / dámské | pánské |
|---|---|
| Typ stroje | chronograf |
| Tvar pouzdra | kruhový |
| Pohon strojku | bateriový (quartz) |
| Materiál | ocel |
| Pásek / tah | tah ocel |
|---|---|
| Rozměr pásku | 21,9 mm |
| Zapínání pásku | překlápěcí spona |
| Funkce | Datum, Stopky, Sekundová ručička, Tachymetr |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8430622776922 |
| Charakter hodinek: | Módní |
| Materiál skla: | Minerální |
| Material pouzdra: | Ocel |
| Řemínek-tah: | Ocel |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Podobné produkty
Doprava zdarma
Citizen Elegant Eco-Drive Sapphire Chrono AT2141-52L
Skladem do 3 dnů
(1 ks)
8 400 Kč
Akce
Doprava zdarma
Certina DS Podium Big Chrono C001.617.44.087.00
Skladem
(1 ks)
15 510 Kč
19 390 Kč
(–20 %)
Doprava zdarma
Casio Edifice Premium Solar EFS-S510D-2AVUEF
Skladem
(1 ks)
4 490 Kč
