Registrace

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 651 hodnocení
5
636x
4
9x
3
1x
2
1x
1
4x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

RB Avatar autora Radek Bečvář Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12/12/2025
Výborná komunikace, rychlé doručení a skvělá cena.
ZV Avatar autora Zuzana Valtrová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 09/12/2025
Dobrý den paní Růžičková, mockrát děkuji za zaslání dárku pro syna , radost nejde popsat. Vaše služby jsou naprosto skvělé - komunikace, vstřícnost , ochota a rychlost. Děkuji a přeji Vám i celému kolektivu krásné svátky. ZV
LM Avatar autora Lubomir Miklos Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 08/12/2025
Rychle dorucenie, prijemna komunikacia. Dakujem
KF Avatar autora Kateřina Fňukalova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 08/12/2025
Dobrý den, chtěla bych moc poděkovat Anděliček Nádhera K.F.
HP Avatar autora Hana Pastrňáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26/11/2025
DR Avatar autora Denisa Rzidká Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12/11/2025
RYCHLÉ VYŘÍZENÍ OBJEDNÁVKY, NAUŠNICE PŘIŠLY V POŘÁDKU. ZBOŽÍ DOBŘE ZABALENÉ
LL Avatar autora Ladislav Lhottka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12/11/2025
Velice rychle odesláno a dobře zabalené, kvalitu výrobku nemohu zatím posoudit je to dárek. Mohu doporučit.
DS Avatar autora Denisa Sívková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12/11/2025
MM Avatar autora Miluše Marková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 07/11/2025
*****
JS Avatar autora Jan Svoboda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 07/11/2025
MČ Avatar autora Martina Čmolíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 07/11/2025
Velmi spokojená, vstřícnost a rychlost dodání.
JŠ Avatar autora Jitka Šubrtová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 07/11/2025
Ano spokojenost
KB Avatar autora Katerina Boniatti Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13/10/2025
Velice osobní a profesionální přístup, jsem nadšena že ještě existují slušní a spolehlivý obchodníci, kterým záleží na zákaznicích. Moc děkuji a mohu všem jenom doporučit.
J Avatar autora Jaromir Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13/10/2025
Velice doporučuji! Profesionální jednání a skvělý servis 👍👌
PD Avatar autora Pokorná Dana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13/10/2025
S obchodem jsem velice spokojená, přívěsek madonka je krásný a velice rychle doručený.Doporučuji
BV Avatar autora Bronislav Vilhelm Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12/10/2025
MŠ Avatar autora Michaela Špačková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11/10/2025
super
MŠ Avatar autora Milena Šmahelová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 09/10/2025
Velmi spokojená,rychlé doručení.
MM Avatar autora Miluše Marková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 09/10/2025
👌😊
VK Avatar autora Vladimír Kudla Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 06/10/2025
Spokojenost po všech stránkách. a) výborná komunikace b) vstřícnost , ochota, odpověď na všechny otázky. PROSTĚ PERFEKTNÍ

Ovládací prvky výpisu

662 položek celkem