Pánské náramkové hodinky JVD JC601.2
Značka: JVD
JVD Pánské čitelné ocelové náramkové hodinky JVD JC601.2 Model JC601 zaujme hned na první pohled zajímavým prošíváním koženého řemínku a detailním provedením číselníku, který je chráněn minerálním tvrzeným sklem. Pouzdro těchto hodinek je vyrobené z nerezové oceli a má velikost 42mm.
Pánské náramkové hodinky JVD JC601.2
Značka: JVD
| Velikost pouzdra | šířka: 42 mm |
|---|---|
| Speciální funkce | vodotěsnost 5 atm |
| pouzdro z nerezové oceli | |
| minerální tvrzené sklíčko | |
| japonský strojek – miyota | |
| Vodotěsnost | 5 atm |
| Povrchová úprava | IPBlack |
| Materiál | nerezová ocel |
| Barva | červená |
| Číselník | arabská čísla |
| Typ řemínku | kožený |
| Šířka řemínku | 20 mm |
| Průměr pouzdra | 42 mm |
| Strojek | japan - miyota |
| Motiv | sportovní |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pánské hodinky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8592818216282 |
| Materiál skla: | Minerální |
| Material pouzdra: | Barvená ocel PVD |
| Řemínek-tah: | Kůže |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Podobné produkty
Novinka
Doprava zdarma
Casio Edifice Automatic EFK-100XPB-1AER
Skladem
(1 ks)
11 490 Kč
Tip
Doprava zdarma
Storm Dualtec Slate-speciální edice
Skladem
(1 ks)
4 990 Kč
6 550 Kč
(–23 %)
Doprava zdarma
Citizen Promaster Skyhawk Titanium Radio Controlled JY8100-80L
Skladem do 3 dnů
(1 ks)
20 700 Kč
Novinka
Doprava zdarma
Citizen Radio Controled Promaster Sky BY3006-53H
Skladem do 3 dnů
(1 ks)
15 400 Kč
Novinka
Doprava zdarma
Citizen Super Titanium automatic NK5020-58P
Skladem
(1 ks)
13 700 Kč
Akce
Doprava zdarma
Certina DS Sport C027.417.11.057.01
Skladem
(1 ks)
13 510 Kč
16 890 Kč
(–20 %)
